Xiaomi Mi 8 bomba gibi geliyor!

Xiaomi Mi 8 bomba gibi geliyor!

Söylentiler başladıktan daha sonra Xiaomi ‘ın 8. yıldönümü amiral gemisi telefonu geliyor. Şirket 7 sayısını atlayarak 8’e geçmeye karar verdi. Tıpkı Apple’ın 10. yılına özel çıkardığı iPhone X telefonu gibi.

Taze sızan, ellerindeki videoda görülen şeffaf Xiaomi Mi 8, Translucent Blue’daki U11 + ‘dan kesinlikle daha karanlıktır bununla birlikte telefonun iç kısımlarını daha net bir şekilde görebilmek için ortaya çıkmaktadır.

Telefonun, bir Snapdragon 845 işlemcisinin yanı sıra, 8 GB RAM ve 4000mAh bir bataryaya sahip olması bekleniyor. Mi 8 elbette Apple’ın iPhone X’inden, aşırı geniş bir çentik, düşey olarak yerleştirilmiş çift arkaya bakan kameralar ve adamakıllı camdan üretilmiş bir konstrüksiyondan korkuyor. Görüntüde bazı ayarlamalar yaptıktan sonra bile, daha aşağı kısımdaki bir çerçeveye eş hiçbir şeyi açığa çıkaramadık. yine de, daha alçak çerçevenin en ince ayrıntısına kadar ortadan kaldırılması zorlama ve fiyatı yüksek bir süreç olabileceğinden, orada daha kalın bir kenar olabilir.

Yukarıda gömülü olan dokuz saniyelik video, ekran üzerindeki parmak izi sensörü entegrasyon söylentisine daha fazla haysiyet kazandıracak gibi görünüyor ve OLED ekran kapama değeri, sahiden beklendiği dek genişse, Xiaomi Mi 8, Yüz Kimliği sözde 3D’yi destekleyebilmelidir. Şimdilik bu harika bir yıldönümü cihazına benziyor!

Yorum eklemek istiyorsun sanırım? Hadi yaz öyleyse ☺

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.