Resident Evil 7 Nintendo Switch İçin Duyuruldu!

Resident Evil 7 Nintendo Switch İçin Duyuruldu!

Capcom, Resident Evil 7: Biohazard bulut versiyonunu Nintendo Switch için duyurdu. Resident Evil 7 birincil duyurulduğu zamanlar oyuncuları ikiye bölmeyi başarmıştı. Kimi oyuncular oyunun yeni versiyonunun eski ruhu taşıdığını düşünsede kimi oyuncular bunun tam tersine Resident Evil’a FPS’in gitmeyeceğini düşünüyorlardı. Capcom, oyundan büyük bir gelir elde etmeyi başardı bütün eleştirilere karşın ama etladığı başka bir konu vardı. Bu tarzın devam ettirebilirlği ne kadar yüksek olacaktı?

PlayStation 4, Xbox One ve PC versiyonlarının aksine, Resident Evil 7: biohazard bulut versiyonu Ubitus’un bulut sistemi üzerinden çalışacak ve oynamak için stabil bir internet bağlantısı gerekecek. Görünen O Ki yalnızca dijital olarak kullanıcıların karşısına çıkacak olan üretim çoktan çoğu kullanıcının tepkisini çekmiş durumda.

Fiyatı Japonya’da 18 dolar olacak olan oyun, 180 gün boyunca oynama erişimi sunacak. Kullanıcılar satın almadan önce birincil 15 dakikayı ücretsiz olarak deneyimleyebilecek. Bulut versiyonunda hem bütün indirilebilir içerikler de yer alacak.

Resident Evil 7’nin Switch versiyonu 24 Mayıs’ta Japonya’da çıkışını gerçekleştirecek.

Yorum eklemek istiyorsun sanırım? Hadi yaz öyleyse ☺

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.